Tapk Ekologija.lt bendruomenės nariu - Registruokis

Apie projektą Ekologija.lt

Informacinis portalas www.ekologija.lt
Bold

Projekto iniciatorius: VŠĮ Kultūros idėjų institutas

Projekto formatas: www.ekologija.lt yra nemokamas informacinis-edukacinis portalas apie aplinkosaugą, atsakingą vartojimą, sveikatą, gamtą ir darnų gyvenimą.

Projekte pateikiama informacija yra nepriklausoma, pateikiama vadovaujantis objektyvios ir laisvos žurnalistikos principais ir vertybėmis. Didelis dėmesys skiriamas portalo interaktyvumui. Sukurta interkatyvi skaitytojų zona leidžia lankytojams prisidėti prie turinio generavimo - naujienų, komentarų, video ir fotografijų skelbimo portale. Portalo informacija bus nuolat atnaujinama, palaikomas jo gyvybingumas. Jame bus nuolat diegiamos naujos funkcijos ir rubrikos.

Projekto misija:
Nuosekliai skleisti objektyvią informaciją, šviesti visuomenę ir formuoti vertybines nuostatas, skatinti pilietinį aktyvumą, atsakingą vartojimą, išteklių ir aplinkos tausojimą bei alternatyvių ir aplinkai draugiškų sprendimų ieškojimą ir pritaikymą. Suteikti galimybę lankytojams aktyviai dalyvauti informacijos sklaidoje, ekologiškos savimonės ir kritiško požiūrio formavime. Skatinti skaitytojus ne „stebėti“, bet „dalyvauti“.

Projekto tikslai:
• šviesti bei informuoti visuomenę aplinkosaugos, ekologijos ir darnaus gyvenimo temomis;
• užmegzti, vystyti ir palaikyti interaktyvų dialogą tarp entuziastų bei visuomenės, valstybės ir verslo, siekiant ugdyti sąmoningumą ir vartojimo racionalumą;
• suburti pastovią aktyvių lankytojų auditoriją, kuri prisidėtų prie portalo kūrimo, tobulinimo ir projekto tikslų įgyvendinimo, iniciatyvų bei projektų įgyvendinimo.
© ekologija.lt, 2012. Visos teisės saugomos. Atsiliepimai, komentarai ir pagalba - pagalba@ekologija.lt